Lotnummer: 3358

Tijmen Moll (1890-1975), kustgezicht Zweden, met vele zeilbootjes, aquarel en gouache op karton, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 3366

Jerre Hakse (1937): 'Landschap', olieverf op paneel, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '87, 73 × 93 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3383

Ger van Dyck (1939-2023), 'Jasmijn', aquarel op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 80 × 100 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 3396

Hollandse School: abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 100 × 110 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3405

Petrus van Gils (1879-1953), tien schilderijtjes: diverse onderwerpen, olieverf op doek, karton en marouflé, 18 × 22 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3419

Hans Kitslaar (1944), kindje met puppy, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 × 60 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 3434

Johan Fabricius (1899-1981), Mediterraan dorpsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 3435

Johan Fabricius (1899-1981), zomers terras, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 3437

Jan Houwe Kuiper (1928-2017), twee figuren met vogel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72 -gaatje en krassen-, 99 × 79 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3442

Schilderij: dames van lichte zeden met clientèle, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd Corsors, 31,5 × 31,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3472

Hollandse School: stilleven met een Chinese kom met kersen, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 13 × 18 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3477

Paar miniatuurportretjes: echtpaar, gouache, geen van beide gesigneerd, 19e eeuw -verbruind-, beide 7 × 6 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3552

Petrus van Gils (1879-1953), vijf schilderijtjes: drie stillevens, waarvan één aquarel en twee marouflages, een duingezicht, en een zelfportret, beide marouflé, afmetingen duingezicht 24,5 × 33,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3560

Jaume Ribas (1944), 'Dale II/Canopy', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 112 × 115 cm, inclusief kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 3572

Tekening: 'Kan ik 'r nog een lijssie bij krijgen op kosten van de Jaarbeurs?', viltstift op vloeipapier, niet gesigneerd -papier vergeeld, vouwen, beschadigingen-, 100 × 48 cm

Richtprijs: € 20-30

Lotnummer: 3583

Donkergebeitste naaldhouten schildersezel, 176 × 52 × 46 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 3584

Tjeerd Eernstman (1801-1886), drie kaartspelende heren in een herberg, potloodtekening, r.o. gesigneerd, 50 × 42 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3585

Vermoedelijk Oost-Europese School: post-impressionistisch landschap met centraal een boer met een haan in zijn handen, lopend door een bos, olieverf op doek, l.o. gesigneerd jKyh?, 126 × 100 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 3600

Cok Hees (20e eeuw), 'De bosplaat - Terschelling', olieverf op karton, l.o. gesigneerd, 80 × 110 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 3616

Petrus van Gils (1879-1953), vier schilderijen: twee landschapjes met koeien, een exterieur, en een zelfportret, alle marouflé, afmetingen zelfportret 25 × 17 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3626

Hollandse School: geabstraheerde lachende gezichten, l.o. gesigneerd 'Marc' en gedateerd '59, Cobra-stijl, 34,5 × 43 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3641

Jan Tullemans (1924-2011), geabstraheerd stilleven in rood, olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 78,5 × 121 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3650

Hollandse School: stilleven met vruchten op plint, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3653

Hollandse School: stilleven met berkemeijer, citroen en noten, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3664

Drie miniatuurportretten: jongen met geruite sjaal en man met zwarte jas, beide schildering op been, en opgehoogd prentje: Napoleon Bonaparte, naar Paul Delaroche, alle 19e/20e eeuw -schildering man met zwarte jas sleet, met barst-, 9 × 7 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4004

Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm

Hamerprijs: € 3400

Lotnummer: 4025

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4026

Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4027

Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4028

Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4031

Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm

Hamerprijs: € 950

Lotnummer: 4049

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4060

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van de driemaster 'Magdalene', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1956, 66 × 100 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4061

Pieter van Schaik (1910-1991), havengezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine lacune rechtsboven-, 60 × 100 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 4062

Handbeschilderd paneel: Rotterdamsche Lloyd, 60 × 35,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4108

Hollandse School: twee meisjes in de branding, olieverf en balpen op board, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Albers'?, 14 × 19,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4109

Johannes Eerdmans (1950), stilleven met email kannetje en drie kersen, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 × 18 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 4131

Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), boeket in vaas, pastel op karton, l.o. gesigneerd -waterschade in marges-, 46,5 × 31,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4132

Hollandse School: straatgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 49 × 39 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4133

Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), papavers in vaas, pastel op papier, r.o. gesigneerd, 55 × 35 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4138

Cok Hees (20e eeuw), koeien in weids landschap, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 80 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4156

Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4157

Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4158

Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4218

Schilderijtje: twee kinderen op het strand, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Rev[?]t, eind 20e eeuw, 19,5 × 24,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4223

Eduardo Beneyto Martinez (20e eeuw), Spaanse havenstad, olieverf op schilderspaneel, l.o. gesigneerd, 17 × 22 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4226

Hollandse School: diverse vogels, insecten en planten, potlood en aquarel, 19e eeuw -verbruind- 27,5 × 38,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4229

Johan Braackensiek (1858-1940), twee studies van een witte haan, potlood en aquarel, geplakt op drager, drager r.o. gesigneerd en gedateerd 1906, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 41,5 cm inclusief passe-partout

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4270

Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd E Reekers, tweede helft 20e eeuw, 82 × 62 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4271

Schildering op leer: Engelse jacht, 20e eeuw, niet gesigneerd -verf ietwat dun-, 30 × 25 cm

Richtprijs: € 30-50